Nowy Rok w daczy - a nie inaczej!


Tuż przed Nowym Rokiem. Możesz go spotkać w daczy, z dala od zgiełku miasta, na świeżym powietrzu. Te wakacje będą zapamiętane dla Ciebie, Twojej rodziny i gości przez długi czas.


Ubieranie choinki

W domku najbardziej noworoczna wersja dekoracji będzie oczywiście choinką na podwórzu.
Jeśli wyhodujesz w ogrodzie coś iglastego, najlepszą ozdobą tego drzewa będzie prawdziwy śnieg. Co może być piękniejszego? A na niższych gałęziach można powiesić prezenty dla gości u podstawy choinki, aby umieścić świece, które są uważane za romantyczny atrybut każdej Sylwestra.
Jeśli przed bitwą kurantów jest jeszcze czas, możesz wlewać wodę do foremek za pomocą akwarel, stawiać sznurki z boku i zamrozić. Te lodowe figurki wiszą na choince - mogą je dekorować do końca zimy.
A jeśli na stronie nie ma drzew iglastych? To nie ma znaczenia. Znajdź mniej lub bardziej odpowiednie drzewo i ubierz je. Udekoruj go owinięte w orzechy, pierniczki, mandarynki i słodycze.
A gałęzie innych drzewek ogrodowych można ozdobić szklanymi "soplami". Będą pięknie bawić się rano na słońcu, a pierwszego poranka nowego roku wszyscy poczują cud, który się wydarzył. Takiej "scenerii" Twoi goście docenią i zapamiętają.
Możesz umieścić choinkę w domu wakacyjnym - zarówno naturalnym, jak i małym sztucznym, lub zrobić to sam za pomocą narzędzi ręcznych.
Piękny i będzie wyglądał i kompozycja gałęzi, usiana cekinami.
W pokoju, tak jak na podwórku, możesz umieścić świece, które przydadzą się do noworocznego przepowiadania przyszłości.

Scenariusz wakacyjny

- Przyjazd do domku. Dekoracje domu, dekoracja choinki, układanie stołu. Wystawa autorskich zabawek choinkowych.
- Ogłoszono mini karnawał. Każdy tworzy maski z pustych miejsc.
- Widok starego roku.
- Konkurs na najlepszego bałwana, śnieżną kobietę.
- Noworoczna wygrana-wygrana loterii wróżbiarskiej (gra w forfach).
- Spotkanie Nowego Roku na ulicy, saluty, kieliszki szampana.
- Prezenty podarunkowe w imieniu Świętego Mikołaja i Snow Maiden.
- Horoskop komiksowy.
- Taniec.

Stół noworoczny w domku

Stół może być pokryty, jak to mówią, bliżej natury. Jest to fajne i niezwykłe, a szaszłyki smażą się wygodniej i tańczą. Nie da się ugotować pysznych dań, na świeżym powietrzu, salo, kapusta kiszona będzie cudowna, bo głównym daniem jest szaszłyk dojrzewający na grillu. Jako dekor na stole można włożyć czosnek, cebulę i pestki dyni.
Nadal można korzystać z następujących przepisów na stole w ogrodzie, te potrawy są proste i bezpretensjonalne.

Sandwich cake
Ostrożnie wyciąć dolną skorupę okrągłego bochenka chleba. Następnie za pomocą ostrego noża wyciąć z chleba kółko o grubości około 2 cm i rozprowadzić olejem. Końcówką noża zaznacz 5 okręgów od środka do krawędzi. Najmniejsze centralne koło jest posypane posiekaną zieloną cebulką lub zieloną pietruszką. Następny pierścień zabierze chrzan z kwaśną śmietaną i jajkami. W trzecim pierścieniu umieścić dużo szynki, aw czwartym pierścieniu - dużo sera. Granica między odsłoniętymi masami jest naznaczona ściskaną cienką strużką majonezu. Gotowy do umieszczenia ciasta w zimnym miejscu, a przed podaniem na stole pokroić na porcje, jak zwykłe ciasto.

Sałatka z łososia
Ta sałatka jest lepiej gotować dzień przed podaniem do stołu, aby mieć czas na zanurzenie się i stanie się delikatny. Więc weź ugotowane buraki, pocieraj je na dużej tarce. Surowe marchewki - na drobnej tarce. Łosoś posiekać, drobno posiekać cebulę. Następnie łączymy się, doprawiamy majonezem i dopiero potem posolimy do smaku.
1 puszka łososia w swoim własnym soku, 2 średnie buraki, 2-3 średnie marchewki, 2 cebule, majonez, sól.

Pieczeń (na zimno lub na gorąco)
Gotowane mięso pokroić na kawałki, włożyć do garnka, dodać 2 łyżki. łyżka oleju, plastry smalcu i pokrojoną cebulę. Przykryj patelnię pokrywką i smaż mięso na małym ogniu. Kiedy mięso będzie rumiane, posyp mąką, zalej dwie filiżanki wrzącej wody i zagotuj. Następnie umieść mięso na czystym patelni, przecedz je przez sito i zwilż. Solone grzyby umyć w zimnej wodzie, pokroić w plasterki, wlać 1 łyżkę. z łyżką masła i smażyć na patelni. Na koniec dodaj łyżeczkę octu. Podczas serwowania mięsa na stole zalewamy tostem grzybowym.
Gotowane mięso - 800 g, solone pieczarki - 100 g, mała cebula,
3 łyżki. łyżki masła, smalcu, mąki, octu, soli.

I, oczywiście, poezja!

Jak możesz zrobić inaczej,
Mark, gdzie jego przyjście?
Dzwonienie do świętowania w domku
Szczęśliwego Nowego Roku z przyjaciółmi!
Tam, za oknem w girlandach,
A powietrze nie jest czystsze.
Wina, różne przekąski tak wiele! ..
Away - i starych, i młodych ludzi.
Pod śniegiem, mrozem i zamiecią,
Wzór szkła kryształowego
Znów życzyliśmy sobie nawzajem
Zdrowie, szczęście i ciepło!