Jesteś kwiaciarnią


Każdy ogrodnik cieszy się z bogatych zbiorów. Porozmawiajmy z kompozycjami o wnętrzu zebranych nasion i owoców.Jeśli wynik wdrożenia kreatywnych pomysłów w ogrodzie trzeba poczekać co najmniej kilka miesięcy, to przy tworzeniu bukietu lub kompozycji dzieje się to znacznie szybciej.
Z nasion i owoców, które różnią się kolorem, kształtem i charakterem powierzchni, można tworzyć oryginalne ramki, obrazy i wiele innych pięknych i ciekawych dekoracji - od paneli po broszki i koraliki. Do tych celów używaj czerwonych suszonych owoców dzikiej róży, zielonego lub żółtego groszku, bursztynowych nasion kukurydzy i szaro-czarnych - słonecznika, pereł szkarłatnych jarzębiny. Możesz wziąć nasiona czereśni, które znajdują się w dżemie lub oliwki, nasiona z jabłka, pomarańczy, mandarynki itp.
Zaleca się użycie białego grubego papieru, kolorowego kartonu, aksamitu, tła, koronki, kory brzozy i liści kukurydzy. Wybór określonego tła determinowany jest przez naturalny materiał, który będzie na tym tle szczególnie jasny "dźwięk". Biała księga podkreśla kontur, kolor i kształt rośliny. Karton szary i beżowy może służyć jako tło dla liści i ziaren zbóż, które staną się częścią tego samego zakresu kolorów.
Najskuteczniejsze jest stosowanie kleju PVA w aplikacjach, które najlepiej kupować w sklepach z materiałami budowlanymi.
Złożyłeś aplikację z naturalnych materiałów, naprawiłeś ją za pomocą kleju na głównym tle - a teraz praca została zakończona! Teraz powinieneś pomyśleć o tym, jak to zorganizować. Do obramowania potrzebujesz ramki. Zaleca się używanie papieru lub drewnianej ramy. Jeśli twoja aplikacja składa się z materiałów o określonej teksturze i objętości, które są typowe dla kamieni, jagód, muszelek, kamyczków, wypukłych liści i płatków, wówczas rama będzie bez szkła i z wysokimi krawędziami. Takie ramy można kupić w sklepie lub zrobić z papieru.1. Na sklejce, pomalowanej farbą akrylową, w rogach wklejam kwiaty z pestek dyni ze środkiem nasion persymona lub fasoli.2. Następnie robimy kwiaty z nasion kukurydzy i wklejamy je w kolejności, jakiej potrzebujemy (zrobiłem to w formie ornamentu wokół głównego wzoru).3. Następnie połączyła kwiaty z małym makaronem lub z materiałami naturalnymi (gałązkami, igłami szyszek i wierzb). Widać to na zdjęciu nie jest bardzo, bo nie mam czasu na wyschnięcie kleju i pracę nad nim.
4. Na środku panelu zrobię kółko na wieniec z kwiatów i zrobię pierwszy kwiatek. Kwiat jest zbierany z nasion, które lubisz. Najpierw utwórz koło z klejem i ułóż zewnętrzne koło liści, następnie wewnętrzne, a następnie rdzeń.5. Rozsypiam wszystkie kwiaty w formie pierścienia i rozmieszczam je w różny sposób, zmieniając za każdym razem kombinacje nasion. Używam nasion kukurydzy, dyni, cukinii, arbuza, melona, malwy, pieprzu i innych.6. Okazało się, że wieniec z kwiatów i konieczne jest stworzenie motyla w centrum jako ostateczny element.7. Tworzę motyla i ramkę z pestek dyni - to jest zadanie.