Jak zacząć budować dom w ogrodzie?


Czy zdobyłeś działkę ogrodową? Gdzie zacząć przygotowania, ponieważ w przyszłości wpłynie to na jakość wypoczynku i życia na wsi? Przede wszystkim musisz zbudować solidny dom! Ale jego struktura zajmie co najmniej cztery lata! Jak być? To bardzo proste! Dla celów tymczasowego mieszkania ustala się strukturę, która będzie łaźnią. Zaleca się instalację pieca na drewnie .

W początkowej fazie poprawy obszaru podmiejskiego zaleca się sadzenie wszystkich drzew i krzewów owocowych. W ten sposób na Twojej stronie wzrośnie znacznie szybciej duży i luksusowy ogród, który nie tylko zdobi obszar podmiejski, ale także zachwyci właścicieli przy smacznych plonach.

Niektórzy ogrodnicy zalecają również sadzenie niektórych rodzajów warzyw na działce, która również nie jest zbyteczna, zwłaszcza, że ceny żywności są znaczne, a ich warzywa będą po prostu odpowiednie.

A teraz kolejny etap - budowa łaźni domowej. Powierzchnia garderoby i salonu wynosi dwa o dwa i pół metra kwadratowego. W czasie, gdy kąpiel jest bezczynna, łaźnię parową i przedział prania można dostosować do sypialni.
W szatni zaleca się ustawienie kuchni.

Jeśli konstrukcja jest o około dwa i pół metra wyższa, można uzyskać parter. Tutaj możesz osiedlić się na pobyt czasowy (do czasu wybudowania domu). Aby to zrobić, musisz podzielić piwnicę na strefy przy użyciu partycji.
W ten sposób powstanie kilka pomieszczeń, w których będzie można żyć przed budową głównego budynku. W oparciu o to, po podzieleniu parteru na kilka stref, otrzymałeś następujące pokoje: pokój, sypialnię, kuchnię i stodołę.

Oczywiście taka konstrukcja, jak kąpiel, jest zainstalowana na solidnym fundamencie, który jest określany jako typ kolumnowy. Podstawa higienicznych pomieszczeń nie jest budowana na długo, zajmie tylko jeden lub dwa dni. Najpierw wykonuje się specjalną wiertarkę, aby wykonać odwiert, w którym zainstalowane są słupy dla przyszłej podstawy. Ponadto filary są wznoszone do piwnicy.

W salonie należy zainstalować metalowy piec z zaokrąglonym piecem . Odnosi się do małych ognisk. Rozmiar takiego urządzenia grzewczego wynosi od sześćdziesięciu do trzydziestu centymetrów. Wysokość paleniska wynosi trzydzieści centymetrów.

Podsumowując, masz do swojej dyspozycji nie tylko higieniczny pokój, ale także komfortowe zakwaterowanie.