Dziki Rose Secrets


Jesień, w niezwykle ciepłe dni i przyjemne wieczory, zaprezentowała ogrodnikom rzadką okazję do przedłużenia sezonu letniego. Udało mi się spełnić stary sen - odwiedzić ogrody przyjaciół i kolegów.

Połączyło nas upodobanie do ogrodów ozdobnych. Dokonam natychmiastowej rezerwacji: szanuję zarówno tych, którzy przez dziesięciolecia bezustannie cenią sady owocowe, jak i tych, którzy ze względu na dziwne piękno nie mniej gorliwie poświęcają czas, pieniądze i pracę na ozdobny ogród. Stworzenie własnego ogrodu jest całkowitą niezależnością wyboru, a wybór jest zawsze uzasadniony czymś: pamięcią dzieciństwa, miłością do piękna i racjonalnymi korzyściami.

Piękno i korzyści


Na początku odwiedziłem ozdobne ogrody owocowe, w których korzyści i piękno są harmonijnie ze sobą powiązane.
Na szczęście, dzień wizyty okazał się ponury i deszczowy. Od krawędzi do krawędzi horyzontu szare. Nieuchronnie zamknij oczy w połowie drzemki. Przyjechaliśmy. Wyszli - i zamarli z podziwu: w powietrzu unosiły się ogromne rubiny, lśniące kroplami wilgoci. Cienkie gałęzie dzikiej róży rozpłynęły się w szarym mroku dnia, ale owoce świeciły jasnym pięknem.
Naszemu koledze na jego stronie udało się podnieść do rangi bóstwa zwykłej psiej róży. Na 10 akrach rosło wiele krzewów dzikiej róży, ale są one idealnie rozmieszczone: piękne i praktyczne. Wokół obrzeża terenu znajdowały się dwa gęste rzędy. Pierwszy, zewnętrzny rząd o wysokości ponad 1,5 m służył jako żywopłot dla właściciela - ani złodziej, ani pies, o wiele mniej zajęcy nie pokonają takiego ogrodzenia. Wejście - krata z kutego żelaza jest trudna do zauważenia, więc wszystko jest organicznie połączone. Drugi, wewnętrzny rząd żywopłotów znajduje się również wokół obwodu witryny. Jest niższy niż pierwszy rząd i składa się z róży rugoza Alba. Dwa rzędy żywopłotów w idealnym stanie: wszystkie krzewy są zadbane, dobrze przycięte.
Rozsądne pytanie - dlaczego tak bardzo? Co jest tak niezwykłego w znanej powszechnie roślinie? Wiele tajemnic i dobrych sklepów dzikiej róży. Przede wszystkim jest ojcem pięknej róży. Zwykła dzikiej róży wciąż daje zimę róża, czarujący zapach i uzdrawiającą moc. Przez długi czas i do dnia dzisiejszego najlepsze odmiany róż sadzi się na sadzonkach dzikiej róży. Zarówno róża jak i dzika róża mają swoje magiczne właściwości. Zapach kwitnącego krzewu wypełnia ludzkie ciało oczyszczającą energią. Nawet suszone płatki kwiatów zachowują tę rzadką właściwość.


Tajemnica rodziny


Tylko bliscy przyjaciele wiedzieli, dlaczego nasz pies jest tak namiętnie kochany. Ożenił się dzięki wzajemnej miłości, ale rodzina długo cierpiała od kłótni i niezgody. Dzieje się tak często: ludzie się kochają, ale nie mogą żyć razem - kłótnie, spory, spory o drobnostki. Sprawa pomogła koledze - los przywiózł go do inteligentnego człowieka w zwykłym wagonie. Kolega podróżujący spojrzał na naszego kolegę, podał powody swoich rodzinnych kłopotów i dał dobrą radę - zasadzić różę przez dom.
Po powrocie z podróży do Ufy kolega nie powiedział nikomu ani słowa - śmiali się! Ale kupił surową ziemię. Na wiosnę pierwszą rzeczą, jaką zrobiłem, było pójście do leśnictwa, kupiłem krzaki dzikiej róży i róży rugoza. Odszedł i zaczął lądować. Wszystko się uspokoiło, nikt nie wykopał nawet jednego krzaka, który pochlebia dla psiej róży? Wierzcie lub nie, wierzcie lub nie, ale wszystko zmieniło się w rodzinie. Puste kłótnie ustąpiły, małżonkowie coraz częściej spędzali razem czas. Zostań piękną szczęśliwą parą. Niezależnie od tego, czy pomógł pies, czy też w wewnętrznym pragnieniu ocalenia rodziny, ale rezultat był dla nas zadowolony.