Ukochany dachnitse!


Latem letnia chatka staje się najbardziej odpowiednim miejscem na świąteczne wydarzenie. Świeże powietrze, natura, świetne towarzystwo duszy - wszystko, co potrzebne jest do świętowania wakacji i dzielenia się przyjemnym wydarzeniem z przyjaciółmi. Każde święto obejmuje oczywiście prezenty. Jak zaskoczyć prawdziwą daczy? Możesz pomóc jej wykopać ogród lub wyciągnąć hamak pod gruszą. Możesz pomóc złapać chrząszcze Colorado w słoiku i nakarmić je indykiem, możesz dać łopatę, grabie lub kosiarkę do trawy, ale nie możesz udoskonalić się, ale zrobić to tradycyjnie i uniwersalnie - przedstawić kwiaty . Tylko jeden warunek - bukiet musi być stworzony osobiście dla kobiety. Tutaj musisz pomyśleć lub skontaktować się z odpowiednimi służbami.
Bukiet dla wyrafinowanej letniej kobiety nie powinien być prosty, ale niezwykły. Możesz przedstawić oryginalne kompozycje kwiatowe, które będą trwać przez całe lato i będą miłe dla oka, a także przypomnieć o zabawnej imprezie. Niezwykły bukiet lub kompozycja może dać motyw "domku". Wiadomo, że każdy kwiat ma swój "język". Jest to także temat letni bukiecików i kompozycji - powinien mieć symbol lata.
Na przykład bukiet z dodatkiem ogórków. Te ogórki! Lub główki czosnku. Dodaj więcej warzyw dla kontrastu i egzotycznych roślin i z dumą prezentuj. Uwierzcie, że każdy mieszkaniec kobiety doceni taki skład. Tradycyjne bukiety do przeprowadzenia w mieście - nieco banalne. Poza miastem jest wystarczająco piękna, kwiaty, trawa i inne naturalne szyk. Ale słoneczniki i czosnek, na przykład, będą miłym zaskoczeniem. Krótko mówiąc, musisz być w stanie wytrzymać styl muzyki country, który zostanie połączony z domkiem, a domek oznacza obecność ogrodu warzywnego. Robienie czegoś przyjemnego nie oznacza dawania kwiatów po szalonej cenie. Najważniejsze - uwagę, to jest cenione najdroższe. No i jaka dacza pozostanie obojętna, jeśli przedstawi jej niezwykłą kompozycję, symbole zbiorów i życzenia dobrej pogody i dobrego samopoczucia.
Kompozycje kwiatowe są często wykonane w formie ikebany, ale tylko z naturalnych kwiatów. Takie piękno będzie wymagało regularnego nawadniania świeżą wodą. Jednak nie będzie to zbyt uciążliwe, ale zostanie zapamiętane na długi czas. Dzikie kwiaty, które najlepiej nadają się do bukietu lub kompozycji, są zwykle bezpretensjonalne i długo zachowane w formie ciętej.
Na przykład moskiewski serwis dostarczania kwiatów Flower-shop.ru - www.flower-shop.ru - oferuje ogromny wybór nietypowych kompozycji z dzikich kwiatów - surowych i jasnych, stylowych i szalonych, z dodatkiem różnych motywów letnich - najważniejsze, że nie pójdziesz do wiejski dom z pustymi rękami. I najważniejsze jest to, że dostaniesz się do jabłka z takim bukietem - gospodyni wiejskiego domu będzie na siódmym niebie - sprawdzona!