Kwiat ogród pod oknem


Holenderska petunia

Ma do 15 kolorów. Bardzo duży, jednoroczny. Kwitnie po 20 maja i kwitnie do głębokich przymrozków. Kolory od białej do purpurowej czerwieni. Takie piękno w ogrodzie, gdzie sadzę do 1500 sztuk petunii! A wszystko to - pod oknem mojego domu.

Łóżko ma 1,5 m szerokości, długość 8 m. Odkopuję ziemię. Przynoszę 10 wiaderek z piasku, próchnicę - 3-4 wiadra, popiół - 0,5 wiadra. Wszystko na tym łóżku. Rake Razravnivayu. Ja sadzę sadzonki petunii od siebie w odległości 5-6 cm Na początku maja. A pod koniec miesiąca to już kwitnie we mnie.

Siewka sadzonka w pierwszej połowie marca, nurkowanie na początku kwietnia, na początku maja, posadzone. Petunia kwitnie pod koniec maja.Zinnia Terry

Wszystkie te same technologie rolnicze co do uprawy petunii, ten sam proces przetwarzania, ta sama technologia siewu sadzonek itp.Horsetailtail

To jest suszony kwiat. Z pięknym puszystym uchem, naprawdę wygląda jak ogon zająca. Piękne w zimowe bukiety. Ten wysuszony kwiat jest bezpretensjonalny dla substratów, odpornych na suszę. Nie ma z nim szczególnego problemu: rośnie zarówno w płocie, jak iw półcieniu.

Ja sypię hawiskiem w ziemię wczesną wiosną. Kwitnie w lipcu. Karmienie nie jest wymagane.