Szczęśliwego Nowego Roku! ..


Rok 2009 przeszedł do historii, jesteśmy na progu nowego roku. Według wschodniego kalendarza, rok 2010 jest rokiem Białego Metalu Tygrysa. Według astrologów jest to idealny rok dla przełomu w nauce i technologii, wdrażania nowych, rewolucyjnych pomysłów na globalne problemy. Dla prostych uczciwych i uczciwych ludzi, którzy żyją w prawdzie i sprawiedliwości, rok Tygrysa będzie bardzo, bardzo udany. Jeśli uważasz się za zdesperowanego idealistę, który ma pomysły w swoim sercu na temat tego, jak zmienić świat na lepsze, nie bój się niczego w tym roku. Odważ się, bo szczęście jest po Twojej stronie!
Tygrys ma zdolność jednoczesnego przyciągania szczęścia i kłopotów. Spośród wschodnich ludów tygrys jest symbolem potęgi ziemi i ochrony ludzkiego życia. Uważa się, że Tygrys może ocalić od takich nieszczęść jak ognia, złodziei i przebiegłości. Dlatego jest bardzo dobrze, że dom ma zabawkę, figurkę, obraz, pamiątkę lub jakąś drobnostkę przypominającą obecność Tygrysa.
Tygrys z 2010 roku ma wyraźny koloryt społeczny w trosce o innych. W końcu to zwierzę jest bardzo rodzinne. Ponadto Tiger - Monogamous. Dlatego w życiu osobistym i rodzinnym ludzi czeka na nich szczęście i harmonia. W kategoriach finansowych taka godna pozazdroszczenia stabilność nie będzie przestrzegana. Niemniej jednak lepiej mieć niestabilny dochód, niż nie mieć wcale!
Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym autorom i czytelnikom nadchodzącego Nowego Roku i życzymy zdrowia, dobrego samopoczucia rodzinnego, bogatych zbiorów w daczy, ogrodzie i działkach ogrodowych.
Nasze gratulacje i specjalne podziękowania dla wszystkich reklamodawców gazety. Od twojego udziału w gazecie zależy w dużej mierze od jego kondycji finansowej, zdolność do kontynuowania ukochanego "Dachnitsa". Życzymy powodzenia w biznesie, rzetelnych partnerów oraz, oczywiście, zdrowia i dobrego samopoczucia rodzinnego.
Spełnijmy nowy rok 2010 z godnością, pozostawiając negatywne opinie. Pozwólcie tygrysowi kochać nas wszystkich i przynieście tylko szczęśliwe i niezapomniane chwile ...


... i z numerem rocznicowym!

Niedawno ukończyło 18 lat od dnia publikacji pierwszego numeru, a teraz jest już numerem 400! Już po raz 400 czytelnik dociera do czytelników, aby opowiedzieć o najlepszych doświadczeniach rolników, nowych hodowlach, rzadkich roślinach i sukcesach w pracy na roli. Niemal każdy list otrzymany przez redaktora zaczyna się od słów "Dachnitsa", która jest moją ulubioną gazetą, dzięki niej nabyłem (lub nabyłem) wspaniałych przyjaciół, otrzymałem (otrzymałem) nasiona (lub sadzonki) nowej kultury dla mnie i teraz uprawiam je z przyjemnością. Bardzo doceniamy to uznanie nie dla naszego małego zespołu redakcyjnego, ale dla autorów. Spójrzcie na adresy naszych autorów - Tula i Woroneż, Moskwa i Czelabińsk, Perm i Orenburg, Kazań i Irkuck, Wołgograd i Saratów. W naszym kraju nie ma miasta ani republiki, które nie trafiłyby do redakcji listu, a nasi abonenci nie. Zespół redakcyjny jest jedynie łącznikiem między autorami artykułów opublikowanych w gazecie i jej czytelnikami. A dziś pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy pomagają uczynić tę gazetę interesującą, znaczącą.
Żegnamy się z tobą w nadchodzącym roku, aby spotkać się wkrótce w nowym roku 2010. Życzmy sobie powodzenia!