Co przygotowuje dla nas nadchodzący rok


Jesteśmy w przededniu Nowego Roku. Po stosunkowo spokojnym Roku Królika w 2012 roku wakacje i walka wracają do naszego życia. Następnym znakiem na horoskopie jest Smok. Według horoskopu wschodniego - jest to Rok Czarnego Wodnego Smoka.
Astrologowie twierdzą, że nowy rok 2012 będzie jasnym i bogatym wydarzeniem, które może zmienić życie każdej osoby. Nadchodzący rok będzie odbywał się pod znakiem przyjaźni i życzliwości, zacieśniania więzi bliskich i zdobywania nowych przyjaźni.
Według horoskopu ogólnego rok 2012 zapowiada się generalnie nudno, ciekawie i być może dramatycznie. Należy zauważyć, że Smok "sprawdzi" przedstawicieli wszystkich oznak wschodniego cyklu nad zdolnością do pracy i wytrzymałości, ponieważ większość tego zwierzęcia nie lubi lenistwa i obojętności. Dlatego każdy, kto we właściwym tempie przyjmie pierwsze miesiące, może liczyć na sukces i perspektywy. Resztę trzeba będzie zadowolić rutyną, stagnacją w biznesie i deptaniem na miejscu. Ten sam, który potrafi pokazać Draco, że jest w stanie dużo, może oczekiwać, że do drugiej połowy lata jego wysiłki się opłaci, a już okoliczności "będą dla niego" działać ".
W 2012 roku astrologowie Czarnego Smoka radzą, aby nie szczędzić miłości i szczodrze okazać najcieplejsze uczucia i współczucie dla tych, którzy są ci naprawdę bliscy, ponieważ w tym roku twoja miłość zawsze wróci do ciebie, wzbogacona o nową moc i miłość innych. Uniwersalna przestrzeń wypełni się miłością. W rezultacie dusze ludzi staną się czystsze, bogatsze, a świat silniejszy i silniejszy.
Ale Smok, symbol 2012 roku, domaga się szczerości w swoich uczuciach i działaniach, nie toleruje przejawów nieuczciwości i niesprawiedliwości, więc w tym roku jest szczególnie niemożliwe poddanie się impulsywności i trzeba uważnie przemyśleć każdy krok.

Prognoza na 2012 rok w sferze gospodarki jest bardzo obiecująca. Kryzys w Rosji nie zagraża, PKB, zgodnie z założeniami finansistów, wzrośnie. Nie można się obawiać wysokiej inflacji.
Jednak cała ludzkość, w tym Rosjanie, niepokoi się prognozami naukowców z 2012 roku. Czego można oczekiwać od natury, od otaczającej planety do wszechświata? Jasnowidzcy, okultyści z różnych perspektyw, przewidują koniec świata, który ma nadejść w 2012 roku. Warto jednak nadmienić, że ponad 100 (!) Konkretnych dat zostało nazwanych wcześniej od 33 roku nowej ery, a skończywszy na roku, który odchodzi (pamiętajmy przynajmniej w dniu 21 października), w którym nasza Ziemia rzekomo musiała rozpaść się w otchłań. Szczególnie "produktywny" dla takich dat był, co dziwne, rok 1999. "Ludzie są oszukiwani z tych celów, po prostu przerażają horror. Ludzie są łatwiejsze w zarządzaniu, trzymają ich w ryzach ... "- jeden z internautów skomentował rzekomy koniec świata w 2012 roku. I czy on się myli?
Wbrew takim strasznym prognozom będziemy optymistami. Wszakże już niedługo, za kilka tygodni my, ogrodnicy, ogrodnicy, ogrodnicy, znowu pokryjemy się przedsiewną "gorączką": przygotujemy ziemię pod sadzonki, przebudzimy nasiona, zasiejemy i zasadzimy. Będziemy radować się ponownie w kochającym wiosennym słońcu, z troską troszcząc się o nasze zielone zwierzęta, aby przynieść radość sobie i ludziom.
Życzmy więc sobie zdrowia i szczęścia, spełnienia pragnień, szczęśliwych wydarzeń. Życie toczy się dalej!