Tutaj i alkohol to koniec


Pijaństwo to straszna katastrofa dla naszego kraju. Ale możesz wyleczyć alkoholika. Najpierw musisz zniechęcić go do łaknienia alkoholu. Oto dwa sposoby.


1. Weź strumień bobrów (jest to produkt doboru gruczołów piżmowych bobra). 30 g bobra wlewa 300 ml wódki, kładzie w ciemnym miejscu na 8 dni. Daj pić 30 kropli (mieszając z 1/2 wody) 2 razy dziennie (rano i wieczorem) na pusty żołądek. Możesz mieszać herbatę bez mówienia pijakowi. Możesz jeść po tym nie wcześniej niż 30 minut. Przebieg leczenia - przed pojawieniem się obojętności osoby na alkohol.
2. Weź raki. Zaparz je, usuń muszlę i zmiel je na proszek. Wymieszaj ten proszek do 1/2 łyżeczki na posiłek 2-3 razy dziennie. Fakt, że w skorupkach raków zawiera substancje, które nie są kompatybilne z alkoholem. Jak tylko osoba pije coś z alkoholem, zaczyna wymiotować i łza. Czas trwania - dopóki pijak nie rozwinie silnej awersji do alkoholu.


Następnie musisz pomóc osobie pozbyć się uzależnienia od alkoholu. Aby to zrobić, skompiluj taką kolekcję: jedną część piołunu - jedną część torsu złota i cztery części tymianku. 1 łyżeczka tej kolekcji ziół zalać 1 łyżką. woda, gotować na małym ogniu przez 1-2 minuty, nalegać pół godziny, odcedzić. Pij to szkło przez jeden dzień w trzech podzielonych dawkach. Pij 20-30 minut przed jedzeniem na pusty żołądek. Przebieg wizyty wynosi dwa miesiące. Przeciwwskazane w poważnych postaci następujących chorób: choroby wątroby i nerek, wrzody żołądka i dwunastnicy, miażdżyca mózgu, choroby tarczycy.
Cóż, jeśli osoba zaczyna pić ponownie podczas leczenia, a następnie przestać pić, należy podać alkoholik w nocy 1 łyżka. łyżka tiosiarczanu sodu rozcieńczona w 1/4 ul. ciepła przegotowana woda. Lek można kupić w aptece (roztwór 30% w ampułkach).