Jak odsunąć starość


Bardzo aktualnym pytaniem jest, czy można cofnąć starość. Okazuje się, że możesz. Na przykład Kandydat nauk medycznych Lydia Fedoseeva podkreśla, że dzięki wysokiej zawartości pektyn, czerwona porzeczka usuwa toksyny i żużle z organizmu i zapobiega rozwojowi procesów zapalnych, zapobiega rozwojowi nowotworów, leczy choroby przewodu pokarmowego.
Znany lekarz-phytotherapeutist Yu.K. Manzhos w swojej praktyce szeroko wykorzystuje czerwone porzeczki. Szczególnie poleca soki, napoje. Napój leczniczy można przygotować w następujący sposób: na 1 litr wody weź 300 g jagód, gotuj na małym ogniu do miękkości, wyciśnij sok, dodaj 90 g cukru i zagotuj. Ochładź to. My, na przykład, przyjmujemy napój leczniczy przed posiłkami przez 50 gramów, przez 2-3 tygodnie.
Łatwo rośnie czerwona porzeczka, preferuje suchsze łaty niż czarna porzeczka. Podniosłem grunt dobrze nawożony, bez żadnych chwastów. W przyszłości corocznie wprowadzam kompost, a także popiół drzewny. Rodzina na tyle, by rosnąć 3-4 krzaki. Preferuję odmiany domowe.


Z OPROGRAMOWANIA. Czerwona porzeczka, w przeciwieństwie do czerni, reaguje mniej na brak wilgoci, rzadziej na przypadki wysychania i zrzucania jajnika. Przy odpowiedniej pielęgnacji (przycinanie, nawożenie i inne środki), krzak może utrzymać wysoką produktywność przez okres do 20 lat. Czerwona porzeczka może być uprawiana w formie półtłustej, usuwając pędy korzeniowe i wspierając wzrost tylko jednej gałęzi.