Zbawienna siła morza


Podmore to ciała martwych pszczół. Może to być zima (pszczoły zawierają truciznę i niestrawne resztki jelit), lato (trucizna) i "lecznicze" po użyciu pszczół do pszczelarstwa (bez trucizny). Chitinous pokrywa hymenoptera, a wśród nich pszczoły, zawiera heparoidy - chemikalia, które wpływają na układ krzepnięcia krwi, stan naczyń krwionośnych, które stabilizują hemodynamikę, a zatem przyczyniają się do tłumienia procesów zapalnych.
My, lekarze apitherapisty, używamy submorr w 5 wariantach.

1. "Apis" - 10% ekstrakt alkoholowy z łodzi podwodnej. "Apis" jest przepisywany w celu zapobiegania starzeniu się 1 kropli na rok życia na dobę przez 6-8 miesięcy i do roku.
"Apis" jest również stosowany w młodym wieku w celu stabilizacji hemodynamiki, w przypadku chorób serca, wątroby, nerek, naczyń obwodowych mózgu 15-20 kropli dziennie po posiłku przez 1-2 miesiące.
Nasze obserwacje wykazały tendencję do normalizowania wskaźników układu krzepnięcia i przeciwkrzepliwego, aby obniżyć poziom cholesterolu we krwi.
2. Okręt podwodny bulionowy. Aby ją uzyskać, 1 łyżkę ograniczającą receptę do 3-6 miesięcy (najlepiej, jeśli jest świeża) gotuje się przez 30 minut w 0,5 l wody na małym ogniu.
Następnie brązowy płyn jest filtrowany przez filtr gazowy i aplikowany doustnie w łyżce stołowej na pusty żołądek przez 3-4 miesiące. Aby poprawić smak, możesz dodać łyżkę miodu do powstałego bulionu.
Główne wskazania do stosowania: gruczolak prostaty (pozytywny efekt u 72 procent pacjentów, którzy uniknęli agonizacji), przewlekłe choroby płuc, wątroby, przewodu pokarmowego, układu mięśniowego i centralnego układu nerwowego.
3. Ciepło łodzi podwodnej. Podmor przelewa się (na parze) gorącą wodą i nakłada na ognisko zapalne (mastitis, panaritium), naczynia, gdy są zatarte lub żylaki (zakrzepica), przewlekłe choroby narządów wewnętrznych, w których leczeniu obecnie aktywnie stosuje się heparynę.
4. Paker sub. Podmore jest gotowany na oleju słonecznikowym lub oliwy z oliwek (1 łyżka stołowa łodzi podwodnej na 200 ml oleju) przez 20-30 minut. Linoleum służy do wcierania bólu i zespołów naczyniowych.
5. Prażone ciała pszczeli są stosowane w leczeniu krótkowzroczności za pomocą następującej metody: 1 łyżeczka świeżego okrętu podwodnego smażona jest przez 5-6 minut z 50 ml oleju, a następnie otrzymaną mieszaninę nanosi się doustnie z łyżeczką przed jedzeniem przez 1-2 miesiące. Kursy leczenia są powtarzane w ciągu 2-3 miesięcy.