Czy wszyscy wiemy o wietnamskiej balsamie Golden Star?


Dzięki tej maści możesz skutecznie leczyć grypę, ból gardła, rwa kulszową, zapalenie błony śluzowej nosa, ból w sercu, uszy.Balsam "Golden Star" jest dostępny w zestawie pierwszej pomocy prawie każdej wietnamskiej rodziny. I nie jest to przypadkiem: za pomocą tej maści, uzyskanej w wyniku długotrwałych eksperymentów, można skutecznie leczyć grypę, ból gardła, rwa kulszową, zapalenie błony śluzowej nosa, ból w okolicy serca, uszy. Maść łagodzi swędzenie w przypadku chorób skóry, pomaga w bólu zęba.

Skład tej maści i metody leczenia są zgodne z zasadami tradycyjnej medycyny wschodniej, gdy są leczone przez działanie w określonych punktach ciała. Zwykle w takich przypadkach stosuj akupunkturę, ale nie jest ona dostępna dla wszystkich. Ale pocierać maść "Golden Star", wykonując masaż, zgodnie z siłami każdego. Ta procedura ma ten sam efekt.

Aby osiągnąć ten cel, należy wziąć pod uwagę specjalne schematy w postaci pewnych punktów ciała ludzkiego, w których maść powinna być wcierana w różne zaburzenia czynnościowe organizmu.

Należy używać maści w następujący sposób. Weź małą maść na czubku palca i nałóż cienką warstwę na punkt, lekko naciśnij, a następnie potrzyj zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Na diagramach punkty są przybliżone, strefowe. Sam znajdziesz punkt dla nieco bardziej zauważalnego - w porównaniu z sąsiednimi obszarami skóry - bolesnych wrażeń po naciśnięciu. Jeśli punkt zostanie znaleziony poprawnie, wtedy szybko poczujesz uzdrawiający efekt balsamu.

Zwykle, aby wyleczyć jakiś rodzaj dolegliwości, punkty są używane w połączeniu. Na przykład grypa reaguje w wielu narządach, towarzyszy jej ból głowy, katar, osłabienie, kaszel, szumy uszne, a często nawet wymioty. Aby więc usunąć te bolesne odczucia, konieczne jest jednoczesne działanie w różnych punktach.

Istnieją punkty ograniczonej akcji i są uniwersalne. Należą do nich na przykład punkt położony na skrzyżowaniu kciuka i palców wskazujących z tyłu ręki. Nazywa się to "punktem połączenia". Narażenie na nią przynosi ulgę w bólach głowy, zmęczeniu oczu i słuchu, krwawieniu z nosa ...

Zawsze miej pod ręką balsam Golden Star.