Rumianek i korzeń Maryin z erozji


Chcę oferować sprawdzone receptury z najczęstszych chorób kobiecych.

Erozja szyjki macicy


Odwar z rumianku i nagietka. Weź pozę "brzozy" i wlej ciepłą bulion w małej strzykawce. W tej pozycji na dziesięć minut wstań. W nocy tampony z miodem. Jest wyleczony za dwa tygodnie.
Korzeń bergenia przyjmuje się w postaci bulionu do douching. Gotuj bulion w następujący sposób: 3 łyżki korzenia na 0,5 litra wody. Zagotuj do połowy. 1 łyżka ekstraktu zmieszanego z 0,5 litra przegotowanej wody. Posyp 10 minut.
Tampony z olejem rokitnika na noc. Kurs: minimum dwa tygodnie.
Trawa bagna trawy Cornweed. Możesz przygotować dwa rodzaje naparów. Po pierwsze: 1 łyżka ziół nalegać 1 godzinę w szklance wrzącej wody i używać w postaci mokrych wacików przez 10 dni. Po drugie: 1 łyżka ziół nalegać na olej słonecznikowy przez 10 dni, codziennie wstrząsając. Następnie roztwór jest filtrowany i używany do wymazów.


Erozja stojąca


Weź 0,5 szklanki suszonych nagietków, włóż do litrowego słoika i nalej 0,5 litra dobrej wódki. Włóż mieszaninę na słońcu na 2 tygodnie. Następnie odfiltruj. Rano rozcieńczyć 1 łyżeczkę nalewki w szklance ciepłej przegotowanej wody i umyć przez 21 dni, zaczynając od drugiego dnia po menstruacji i przed następnym.
Przy zaniedbanej erozji dobrze jest użyć ekstraktu alkoholowego z korzenia piwonii omijającego (korzeń Maryin). Gotuj tak: 5 łyżek korzenia zalej 0,5 litra dobrej wódki i nalegaj 3-4 tygodnie. Pić 1 łyżeczkę 3 razy dziennie 30 minut przed posiłkiem przez 40 dni. Wieczorem douching: 2-4 łyżki stołowe na 0,5 litra przegotowanej wody. Przerwa - dwa tygodnie i powtórzyć kurs.


Drozd


Podlewki z wodą czosnkową: zmiażdż czosnkowy goździk i zalej 1,5 litra przegotowanej wody, poczekaj kilka minut, wymieszaj i odcedź. Posypać co drugi dzień, naprzemiennie z roztworem do podlewania sody (1 łyżka. Łyżka do 1,5 litra wody). Pewnego dnia - czosnek, jeden dzień - soda.
Dla każdej choroby miednicy bardzo dobre kąpiele osiadłe. Roztwór przygotować w tempie 1 łyżka. łyżka miodu plus 1 łyżka. łyżka na jeden litr ciepłej przegotowanej wody. Lub na 1 litr wody, weź 2 łyżki. łyżki miodu i 1 łyżeczka sody. Powinny być pobierane w temperaturze 37-38 stopni przez 10-15 minut.