Dożylny tłuszcz z częstego zapalenia oskrzeli


Tłuszcz wewnętrzny (znajdujący się na wnętrznościach i mający kształt siatki) umieszcza się w misce i wkłada do ciepłego, ale nie gorącego piekarnika lub do bardzo słabego ognia. Stopiony tłuszcz jest odsączany i chłodzony. Połóż łyżkę deserową na szklance mleka i wypij. Do tarcia konieczne jest zmieszanie bekonu z terpentyną i natrzeć mieszanką suchej piersi.
Możesz leczyć zapalenie oskrzeli i przy pomocy aloesu.
W półlitrowej butelce wina ułóż 4 duże płatki aloesu i nalegaj na cztery dni. Weź łyżeczkę deserową 3 razy dziennie. Jeśli masz częste zapalenie oskrzeli, możesz przygotować lek z wyprzedzeniem. 300 g miodu, pół szklanki wody i arkusz drobno pokrojonego aloesu gotować na bardzo małym ogniu przez 2 godziny. Ostudzić i wymieszać. Przechowywać w chłodnym miejscu. Weź 1 łyżkę stołową 3 razy dziennie. Takie narzędzie nadaje się również dla dzieci.
Następująca metoda znacznie pomaga przed przedłużającym się kaszlem: Zetrzyj czarną rzodkiew na tarce i wyciśnij sok przez gazę. Dobrze jest zmieszać litr tego soku z 400 g płynnego miodu i wypić dwie łyżki przed posiłkami, a wieczorem przed pójściem spać.
Przepis dla dzieci: pokrój rzodkiewkę na małe kostki, włóż do garnka i posyp cukrem. Odcedzić, wyrzucić kawałki rzodkiewki i spuścić płyn do butelki. Podawać dwie łyżeczki trzy do czterech razy dziennie przed posiłkami iw nocy przed pójściem spać.
Jeśli podajesz pacjentowi ciepły napój z miodem, wtedy miód musi być gotowany, ponieważ. unboiled tylko wzmacnia kaszel. Wieczorem lepiej wypić wywar z napotnych ziół.