Mleko jest dobre dla mężczyzn


Mężczyzna, który pije więcej niż pół litra mleka dziennie, jest mniej podatny na atak serca niż osoba, która w ogóle go nie pije. Takie wnioski wyciągnęli południowoafrykańscy naukowcy z Rady Badań Medycznych. Jednym z założeń lekarzy jest to, że mleko zawiera substancje obniżające poziom cholesterolu. Jednak przez długi czas uważano, że mleko i produkty mleczne zwiększają ryzyko chorób sercowo-naczyniowych z powodu nasycenia tłuszczami.Zamiast szklankiRośliny lecznicze mogą pomóc w leczeniu i zapobieganiu pijaństwu i alkoholizmowi.

Resort przy pomocy mięty pieprzowej lub mięty pieprzowej. Aby przygotować napar z wody, weź 1 łyżkę rozgniecionych liści, włóż do emaliowanej miski, zalej 1 szklankę gorącej przegotowanej wody, przykryj pokrywką i podgrzewaj w łaźni wodnej przez 15 minut. Następnie pół godziny chłodzi się, przesącza. Pić napar z 1/2 szklanki 2 razy dziennie po posiłku. Po każdym przyjęciu infuzji, po 10 minutach przepłukać usta wodnym roztworem wódki (1 łyżka wódki na 1/2 szklanki wody). Zwykle po 5-10 dniach następuje awersja do alkoholu.

Tymianek ma silniejszy efekt, lub jak to się nazywa, pełzający tymianek, trawa Bogorodskaya, pieprz boraksu, ulotka, chebarka.

Tymianek jest rośliną zielną lub podgrzybioną o wysokości do 15 cm, rośnie w środkowych i północnych pasach europejskiej części kraju. Do celów terapeutycznych należy używać wierzchołków gałęzi kwiatowych, które zawierają olejki eteryczne. Aby przygotować napar, 2 łyżki posiekanych ziół zalać 1 szklanką gorącej przegotowanej wody, przykryć pokrywką i podgrzewać w łaźni wodnej przez 15 minut. Ochłodzić w temperaturze pokojowej przez 30 minut, przefiltrować. Aby zapobiec nawykom i ostrzeżeniom o alkoholu, weź 1/3 szklanki 2 razy dziennie po 2 godzinach po posiłku. 10 minut po spożyciu roztworem z wódką, płukanie jamy ustnej. Po 2-3 zabiegach następuje awersja do alkoholu i wymioty jego zapachu. Aby zapobiec ciężkiemu piciu wystarczy 5-10 procedur.Od upijania sięIstnieje wiele zabiegów ludowych do objadania się. Leczenie polega w przeważającej części na stosowaniu różnych ziół przepisanych do picia zamiast herbaty. Napary ziołowe zwykle dają pić bez cukru, w jak największym stopniu.

Różni uzdrowiciele mają różne zioła, głównie aromatyczne i moczopędne. Z nich przygotować herbatę i wypić ją ciepłą, szklanki 10-15 lub więcej dziennie ze ścisłą dietą. Zaletą tego zabiegu może być aromatyczne napary, wypełniające żołądek, tymczasowo zagłuszające potrzebę sztucznego podrażnienia i pobudzenia alkoholem. Działają na błonę śluzową żołądka. Niszczenie nagromadzeń kwaśnych, śluzowych i przewlekłych niedożywienia, wchodzenie do krwi i wydalanie w dużych ilościach z moczem, mogą w pewnym stopniu zmienić skład krwi.

W praktyce leczenie to jest często korzystne. Pacjenci czują się świeżsi, lepiej, apetyt i sen zostają przywrócone, poprawia się cerę. Binges zatrzymują się na kilka miesięcy, a czasem na kilka lat.

Herbata do tego celu może być wykonana z piołunu, dziurawca, mięty i krwawnika (jedna równa część). Wszystko to przecinamy, mieszamy na dużym szczypcie i parzymy wrzącą wodą.Jabłka przeciw stwardnieniuFrancuscy naukowcy odkryli, że jabłka mają leczniczy wpływ na miażdżycę. Eksperymenty na chomikach przeprowadzone na Uniwersytecie w Tuluzie wykazały, że u zwierząt, które jedzą jabłka, organizm produkuje dwa razy więcej kwasu zasadowego, a cholesterol jest wydalany z organizmu. Do tego przede wszystkim odpowiedzialne są pektyny, które w suszonych jabłkach zawierają 15 procent. Pozytywny efekt wzmacnia połączony efekt pektyn, kwasu askorbinowego (witamina C), fruktozy i magnezu. Osoba, aby być zdrowym, wystarczy zjeść jedno lub dwa jabłka dziennie.