Droga do twojego snu


Za oknem w listopadzie. Czas na odpoczynek minął, a dla nas, drogie, urocze letnie kobiety, nadszedł czas, aby wziąć na siebie. Tak! Tak! W tej chwili, a nie w kwietniu, kiedy kluby fitness przepełniają się tymi, którzy w ciągu dwóch miesięcy próbują uzyskać formę. Proces ten jest pracochłonny i żmudny, więc poradzimy sobie z nim teraz.
Patrząc w okna kilku kiosków, znalazłem wiele błyszczących czasopism z zaleceniami, nową dietą, zaawansowanymi sposobami na odchudzanie. Teraz ten temat jest jednym z palących. Chociaż według upadku, mówią, że zmniejsza się jego znaczenie. Dziennikarze znajdują inne tematy. Nie zgadzam się z tym, więc postanowiłem podzielić się z tobą moimi odkryciami.
Tracę na wadze całe moje życie, jak wielu z nas. Każde poprzednie doświadczenie było pomostem do obecnego wyniku. Straciłem 30 kg. Ta droga trwała 7 miesięcy. Teraz jestem w drodze. Nie możesz przestać. Czeka mnie nie tylko radość, ale i rozczarowania, ale wiem na pewno: teraz się potknąłem, ale muszę wstać i iść dalej.
Jeśli się rozejrzysz, tak wiele niezwykłych, pięknych twarzy możesz zobaczyć na ulicach naszego miasta! Mam na myśli, nie młode dziewczyny, ale dojrzałe kobiety. Pewny siebie, inteligentny, z pewnym doświadczeniem życiowym. Są piękne, jeśli nie dla jednego "ale" - figura ... Całe nasze doświadczenie, negatywne emocje i pozytywne, są odkładane na naszej talii i biodrach. Wszystkie kłótnie z naszymi bliskimi, radość z sukcesów dzieci, reprymendy szefa - wszyscy sami jesteśmy sami. Jeśli przed żalem doprowadziło to do utraty apetytu, teraz doprowadzić do ZORU. Wykorzystujemy nasze emocje. Jest to najprostszy i najłatwiejszy sposób rozwiązania problemu. Zapomnę, zaśpiewaj, zdejmij stres, ale jutro zacznę tracić na wadze. A więc "jemy śniadanie" przez całe życie.
Jesteśmy ofiarni, zapomnieliśmy o sobie. Jesteśmy czyimś cieniem (dzieci, mężowie, przełożeni).
Dlatego gdy widzę "wielką kobietę", dochodzę do wniosku, że potrzebuje pomocy psychologicznej, wsparcia, ponieważ ma wiele nierozwiązanych problemów, które rozwiązuje z pomocą supermarketu. Zaginęła na tym świecie, choć prawdopodobnie sama o tym nie wie.
Musisz się zatrzymać i spojrzeć w siebie. Czy to było twoje wymarzone życie? O 16, czy widziałeś się z nadwagą, zmęczoną kobietą? Nie, nie! Gdzieś pozostała wesoła, żartobliwa, elastyczna, zwinna, podbita całkiem nieliczne męskie serce dziewczyny. Wcześniej było na całym świecie otwarte. Żyła w oczekiwaniu na cud.
Tak więc: zachęcam cię do rozpoczęcia drogi do siebie. Ścieżka będzie ciernista. Ale wierzę, że przejdziesz to z godnością i możesz zrobić wszystko. Nasze kobiety mają bardzo ważną jakość - cierpliwość. Staranność (nie natychmiastowe wyniki) plus cierpliwość doprowadzi do cenionego celu. Twoja wewnętrzna zawartość będzie pasować do Twojego wyglądu. Będzie podział. Zachęcam moich wspaniałych Samarkas: "Pamiętaj o sobie!"
Zawsze: w ogrodzie i w autobusie, potrząsając dzieckiem i kłócąc się z szefem, całując ukochaną osobę i żegnając się z bliskimi na zawsze - pamiętaj o sobie!
Jesteś najwspanialszy! I nie ufaj nikomu oprócz ciebie. Jesteś najbardziej smukła i piękna. Rozpocząłeś ścieżkę dla siebie! I nic nie sprawi, że wyłączysz tę ścieżkę.
Od siebie chcę zauważyć, że postawa psychiczna jest pierwszym krokiem drabiny do utraty wagi. Otocz się ludźmi o podobnych poglądach, ludźmi z tymi samymi problemami, dziel się z nimi swoimi sukcesami i porażkami i nie rozpaczaj. Zacznij od nowa, jeśli się potknąłeś. "Droga zostanie opanowana przez chodzącą." Wierzę, że wszystko się ułoży. Stwórz wokół siebie atmosferę "odchudzania". Zawsze pamiętaj, że jesteś młody i szczupły. Kup, czytaj, weź ze swojej literatury przyjaciół o dietach, kondycji, zdrowiu. Zainteresuj się wszystkimi nowościami. Zanurz się w utratę wagi. Tak więc nic się nie dzieje. Odzyskiwanie piękna jest zadaniem na najbliższe miesiące. Ale wszystko zależy od ciebie, od ciężkiej pracy nad sobą. Mentalna praca. Tylko dobrze wykonana praca jest opłacana wysoko. Wszystko jest w twoich rękach. Pamiętaj o sobie, a ci się uda.
Wydaje mi się, że środki masowego przekazu po prostu zapomniały o nas, panie w wieku balzac. Wszystkie programy, artykuły prasowe, czasopisma są przeznaczone dla młodych pań. Ale my także jesteśmy częścią tego społeczeństwa, nigdzie nie poszliśmy, żyjemy! I interesują nas nie tylko problemy jej męża, dzieci i dacze! Pozostaliśmy tymi samymi 16-letnimi dziewczynami, po prostu schowaliśmy się za tymi dodatkowymi kilogramami. Nadszedł czas, nadszedł czas, abyśmy zrzucili zbroję o sobie i odkryli naszą prawdziwą twarz!
Każdy poniedziałek zaczyna się od tego, że siedzę na diecie. Rano, pełen determinacji, odmawiam jedzenia. W porze lunchu biznes i emocje są przytłaczające, wieczorem gromadzi się zmęczenie, negatywne uderzenia przekraczają granicę, a ty decydujesz się poddać.
Jesz dużo smacznych rzeczy, jesz dachówkę Nestle, a problemy jakoś się wycofały, potrzebne było rozwiązanie, życie nie wydawało się takie złe, nastrój się poprawił. Odpoczywaj ...
Myślę, że ten obraz jest znany każdej kobiecie. Dlatego chciałbym dziś zwrócić uwagę na Jej Wysokość "ŻYWNOŚĆ". Czasami wydaje mi się, że nie możemy jeść wystarczająco, boimy się początku głodu na świecie, więc jemy w rezerwie!
Widząc liczbę wozów z jedzeniem w supermarkecie, stojąc w kolejce i słysząc kwotę wydaną na jedzenie, myślę, że afrykańskie plemię mogło jeść to jadalne przez rok. A ich kultura jedzenia jest wyższa niż nasza. Nie pamiętam grubasa w żadnym plemieniu! To chyba bardziej naturalne, że ktoś spożywa pająka lub robaka, niż spożywa to wszystko, co wytwarza człowiek.
Każdy z nas ma nawyki żywieniowe. Siedziałem na różnych dietach, a po zgromadzeniu pewnego doświadczenia mogę powiedzieć, że niemożliwe jest "zadrapanie jednego rozmiaru dla wszystkich". Człowiek jest indywidualny. Twoje ciało samo powie Ci, jak najlepiej go prowadzić i czego potrzebuje.
Myślę, że teraz nie ma osoby, która by nie słyszała o diecie według rodzaju krwi. Spójrz na tabelę dozwolonych produktów, sprawdź swoje uczucia, a znajdziesz wiele meczów. Staraj się trzymać tej diety, ale nie czekaj na wynik następnego dnia rano. Stopniowo zmniejsz procent zbanowanych produktów - a otrzymasz nagrodę. Produkty, takie jak ciastka, smalec, czekolada, wędzone mięso można uzyskać 1 raz w ciągu 2 tygodni (jeśli chcesz to nieznośnie). Odpręż swoje ciało, ale nie często iw małych ilościach, w przeciwnym razie wszystkie twoje trudy pójdą w błoto.
"Mała ilość" to ile? Cały świat liczy kalorie. Uważamy się ponad to. Ale przemysł spożywczy troszczy się o nas, a godna pozazdroszczenia trwałość wskazuje kaloryczność każdego produktu na opakowaniu. Nie bądź leniwy i licz swoją dietę przez co najmniej miesiąc. Zdobądź rękę, zdobądź doświadczenie.
Ile kalorii potrzebujesz dziennie? Ta liczba jest indywidualna dla każdego. Ale najpierw trzymaj się niskiej kaloryczności. Sam możesz określić, zależnie od twojego samopoczucia, zmniejszyć lub zwiększyć limit kaloryczny.
Porozmawiajmy teraz o potrawach. Wszyscy, nie mam wątpliwości, zobaczyłem w sklepach eleganckie chińskie zestawy do herbacianej ceremonii. Pijemy herbatę z "małych wiader" w pół litra, wielokrotnie mocując. Nerki organizują nocny maraton z próbą siły. I porcelanowe "miski" z zupą i dodatkiem - jakie są tego warte!
Oczywiście, bardzo trudno jest od razu odejść od tradycji i mamy określone warunki klimatyczne, ale nie powinno to być usprawiedliwieniem. Nasi chłopi nie cierpieli na otyłość.
Ważna jest kultura jedzenia. Pięknie udekoruj stół, wymień duże naczynia na mniejsze (szklanki - z kubkami, talerze - z pialuszki), następnie zjesz mniej, a przyniesie mniej kalorii.
Raz w pensjonacie (w regionie Samara) byliśmy karmieni z solniczek Khokhloma. Jasne drewniane kubki, przeznaczone na sól, zastąpiły talerze dla wujków i ciotek. Pierwszego dnia było to zabawne, niezwykłe. W przyszłości ludzie zostawili pożywienie, nie jedzili, bo byli pełni. Żołądek przyzwyczaił się do małych objętości.
Przypomnę, że między posiłkami lepiej nie gryźć (jedynym wyjątkiem jest jabłko lub filiżanka niesłodzonej zielonej herbaty) i wytrzymać 4 godziny. W tym czasie żywność będzie miała czas na strawienie, dlatego nowa dawka jest niezbędna do utrzymania aktywności życiowej organizmu. Czas po 18.00 - odpoczynek, zapobieganie układowi pokarmowemu. Raz w miesiącu, codzienna odmowa jedzenia. Czy to trudne? Tak, ale po tym, jak będziesz się szanować!
Porozmawiajmy teraz o zgodności produktu. Pierogi - smaczne, ale nie zdrowe. Ja sam doszedłem do wniosku, że im bardziej zróżnicowane pod względem składu i walorów smakowych produkty obecne w codziennej diecie, tym większa waga. Jedzenie powinno być monotonne, nie przyjemne, powinno być dla ciebie obojętne, wtedy nie jesz zbyt dużo. Na przykład: pierwszy dzień to białko, drugi dzień to węglowodany. Trzeci dzień powinien być z obecnością tłuszczu, ale należy go zastąpić warzywem.
Pożyczyłem od Izraelczyków zasadę "komnaty". Nie jedzą mięsa i mleka w tym samym czasie. Ich kraj liczy 7 tysiąclecie, a nasz - tylko trzeci. Szanujmy mądrość świata!
Nasi ludzie są gościnni. Mamy święta państwowe, rodzinne, osobiste. Uważaj więc na alkohol. Alkohol to nie tylko kalorie, zwiększa ilość spożywanego jedzenia. Ale najbardziej nieprzyjemne jest to, że on powala instalację do redukcji wagi, którą sam ustaliłeś. Są sytuacje, w których nie można odmówić, ale sygnał SOS powinien działać od razu. Decyzja jest podejmowana tylko przez ciebie.
I nie zapomnij o witaminach. To musi!
Podsumowując, życzę Wam wszystkim cierpliwości i samodyscypliny, a wtedy wszystko się wam wypracuje. Spędzaj mniej czasu w piecu, chodź więcej. Zrozumienie Ciebie i miłości.