Aby uniknąć anemii


Nie upiecz! Zjedz czosnek i gruszki.

W przypadku niedokrwistości 81, suszoną gruszkę wlewa się z czerwonym winem, tak aby wszystkie owoce zostały pokryte i naparzone w upale (na słońcu) przez 10 dni. Pierwszego dnia jedna gruszka jest spożywana rano; na drugi dzień, jeden rano i jeden po południu; na trzeci dzień - w gruszowy poranek, po południu i wieczorem; Czwartego dnia spożywaj dwie gruszki rano, jedną na obiad i jedną wieczorem; w piątym dniu - dwa rano i w porze lunchu, wieczorem - jeden; szóstego dnia są 3 razy dwie gruszki; siódmego dnia, trzy rano, dwa po południu i dwa wieczorem; ósmego dnia - rano i po obiedzie trzy po drugiej, a wieczorem dwie gruszki; w dziewiątym dniu - 3 razy trzy gruszki.
Od dziesiątego dnia zmniejsz spożycie o jedną gruszkę: dziesiątego dnia zjedz tyle gruszek, co ósmego, jedenastego dnia - jak siódmego itd. Za każdym razem musisz pić wino, aby pozostałe gruszki przykrywały (pić wino w porze lunchu i wieczorem). Gruszki są spożywane przed i po posiłku.

Wielu rosyjskich uzdrowicieli uważa, że czosnek jest najlepszym lekarstwem na anemię, ale nie każdy może go zjeść. Proponuje się oczyścić 300 g czosnku. Wlać litr czystego alkoholu i nalegać 3 tygodnie. Dawka: 20 kropli nalewki rozcieńczonej w 0,5 szklanki mleka i pić 3 razy dziennie. Jednak nalewka czosnkowa jest uważana za słabsze lekarstwo niż sam czosnek.


Mikstury z miodem. Miód, lepszy niż ciemny kolor, jest dobrym lekarstwem na anemię różnego stopnia. Udowodniono, że im ciemniejszy miód, tym bogatszy jest w minerały, które poprawiają jego właściwości lecznicze. Kiedy przepisuje się tę chorobę, 40-60 g miodu 3-4 razy dziennie jest lepsze przed posiłkami iw mieszaninie 1: 2 z kozim mlekiem.

Napar z owoców jarzębiny jest stosowany jako środek wielowitaminowy na wyczerpanie i niedokrwistość. 2 łyżeczki owoców zalać 2 szklankami wrzątku, nalegać 1 godzinę, dodać miód i pić 3-4 dawki w ciągu dnia.

Kiedy ziarna orzechów są dojrzałe, zmiel je i wymieszaj z miodem. Ta mieszanina jest używana do anemii.
Z anemią (anemią), weź w równych ilościach cytryny, suszonych moreli, orzechów włoskich, rodzynek, suszonych śliwek, żurawiny. Grind, wlej miód. Potrzebne jest 200 g miodu na litr słoika mieszaniny.