Chore nerki są katastrofą, ale nigdy nie należy się poddawać


Czy jest co najmniej jedna osoba, która ma zdrową nerkę w 100%. Prawdopodobnie nie znaleziono. Istnieje wiele przyczyn chorób nerek, ale przede wszystkim - zakażenie seksualne, które jest leczone antybiotykami, hormonami, tym samym kierując je dalej do wnętrza ciała, co odbija się w nerkach, kolejny powód - ból w miednicy, zaczynają leczyć rwę kulszową, i nikt i nerki Nie myśl, dopóki choroba nie przejdzie w przewlekły (choroba nerek z powstawaniem kamieni nerkowych). Następnie włączamy alarm.

Przed wypuszczeniem kamienia z nerek lub pęcherza moczowego, musisz wykonać USG i określić rozmiar kamienia, skonsultuj się z urologiem. Lekarz może zalecić wypicie kamiennego zbioru miażdżącego, który obejmuje nawłoci. Jest to najsilniejsza trawa z kamieni w nerkach i drogach moczowych, z ropnym zapaleniem pęcherza, krwawym oddawaniem moczu, chorobami zapalnymi w nerkach, mimowolnym oddawaniem moczu, zatrzymaniem moczu, zwłaszcza u osób starszych, z obrzękiem, zapaleniem pęcherzyka żółciowego, wodnistymi kamieniami i wątrobą, z wrzodami krtani, gruźlicą płuc, astmą oskrzelową, uszkodzeniem części rozrodczych, z trudnymi porodami i innymi przerwami w tkankach miękkich, zaburzeniami metabolicznymi, otyłością, dną moczanową. Preparaty Zolotarnik mają właściwości moczopędne, żółciopędne, ściągające, przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, zapobiegają nadmiernej kruchości naczyń włosowatych. Zazwyczaj nawłoci stosuje się w połączeniu z innymi ziołami.
1. Kłębuszkowe zapalenie nerek: 2 łyżki siemię lniane, 2 łyżki biodra, 2 łyżki liści brzozy, 2 łyżki nawłoci. Wszystkie zioła zmieszane. Wziąć 1 łyżkę stołową (pełną) na 1 szklankę wody, gotować na małym ogniu przez 15 minut, nalegać 2 godziny, pić w ciągu dnia małymi łykami.
2. Białko w moczu . przy wysokiej zawartości białka w moczu, napić się naparu nawłoci: 1 łyżka suchych ziół na 1 szklankę wrzącej wody, nalegać 2 godziny, odcedzić i wziąć 3 razy dziennie przed posiłkami przez 2 tygodnie.
3. Aby usunąć kamień z pęcherza (w ciągu zaledwie 8 godzin), należy: 2 szczypty złotej trawy z kwiatami wlać 250 ml wrzącej wody, nalegać na kąpiel wodną przez 4 godziny, ostudzić, odcedzić i wypić 50 ml 4 razy dziennie przed posiłkami. Ten sam napar stosuje się do kamieni w wątrobie i woreczku żółciowym, nerkach.
5. Jeśli przy stanach zapalnych nerek, wysoka temperatura i leki nie pomogą, możesz obniżyć temperaturę w jeden wieczór: pić sok z ziemniaków (1 szklanka), lekko osolony. To proste lekarstwo usuwa proces zapalny w każdym narządzie. Ponad 2 razy nie możesz wziąć soku, tk. powoduje poluzowanie stolca. Aby wyleczyć stan zapalny nerek należy nalać pączek brzozy: 200 g nerek zalać 1 litrem medycznego alkoholu, nalegać 40 dni w ciemnym miejscu i wypić 1 łyżeczkę na godzinę przed posiłkami 3 razy dziennie. Nie pić niczego, aby nalewka była natychmiast wchłaniana do krwi. Kurs - 40 dni. Nadchodzi szybkie uzdrowienie.


Wysyłam tylko za zgodą nawłoci, cykuty, lumbago, sabelnika, oregano, belokopytnika, tagolgi, bawełny, krosty, uda, materaca i wielu innych ziół.
Opłaty: przeciwalergiczne, przeciwtrichomonasowe, kruszenie kamienia, oczyszczanie z utratą wagi, od niepłodności, od robaków z techniką wydalania i innych zgodnie z diagnozą.
Podczas pisania proszę załączyć kopertę ze znaczkami i adres zwrotny.