Własnymi rękami

Kiedy deficyt wody

Kolektory wody mogą być wykonane z blachy ocynkowanej, lepiej z galwanizowanej - sprzedawane są w dowolnych halach budowlanych.

Własnymi rękami

Jak zacząć budować dom w ogrodzie?

Na potrzeby tymczasowego mieszkania powstaje struktura, która będzie łaźnią. Wskazane jest zainstalowanie w nim pieca opalanego drewnem.

Własnymi rękami

Jesteś kwiaciarnią

Z nasion i owoców, które różnią się kolorem, kształtem i charakterem powierzchni, można tworzyć oryginalne ramki, obrazy i wiele innych pięknych i ciekawych biżuterii - od panelu po broszki i koraliki.

Własnymi rękami

"Nowy rok zbliża się do nas ..."

Rok Metalicznego Królika Białego (Cat) - zgodnie z różnymi kalendarzami astrologicznymi. Ale Rabbit do nas nie nadejdzie wkrótce - 3 lutego.

Własnymi rękami

Moi ogrodowi "przyjaciele"

Po utracie pierwotnego celu, strach na wróble zamienia się w sztukę, zakorzenioną w tradycji, a jednocześnie otwiera nowe możliwości kreatywności i staje się coraz bardziej popularny.

Własnymi rękami

Miejsce na zboczu jest za i przeciw

To właśnie ta strona stanowi doskonałą okazję zarówno dla profesjonalnych projektantów, jak i właścicieli ziemskich do wykazania się talentem artystycznym.

Własnymi rękami

Dbaj o siebie pięknie

Od jakiego rodzaju ogrodzenia zdecydujesz się postawić, wygląd twojej strony bezpośrednio zależy.

Własnymi rękami

Poznaj nowy rok

W oczekiwaniu na święta, chcę wszystko przemienić i przygotować prezenty. Kilka moich wskazówek pomoże ci to zrobić lub poprowadzi pomysł

Własnymi rękami

Lekką parą!

Wielu mieszkańców wioski uważa, że posiadanie sauny na 4-5 akrach to nadmiar. Ale kąpiel ma na celu poprawę zdrowia, ale to nie kosztuje oszczędności.

Własnymi rękami

Powiedz zardzewiałemu wiadrze "dziękuję"

Pomimo tego, że życie roślin jest niemożliwe bez światła, to jednak w technologii uprawy roślin istnieją okresy, w których potrzebuje mniej.

Własnymi rękami

Ile kosztuje dom na budowę

Tak więc, drogi czytelniku, stałeś się szczęśliwym posiadaczem działki. Więc musisz rozwiązać problem z mieszkaniem.

Własnymi rękami

Jak pokryć szklarnię willi

Dziś komorowy poliwęglan jest najlepszym materiałem do przykrycia wiejskich chat i gospodarstw.

Własnymi rękami

Jak zrobić łuk-bramę

Taki łuk będzie ukryty pod cieniem liści i kwiatów. Proste drzwi wykonane są ze spiczastego ogrodzenia. Kwitnące róże lub powojniki ozdobią oryginalną furtkę.

Własnymi rękami

Bez obaw o sadzonki

Wielu z tych, z którymi dzieliłem ten sposób rozlewania wody, używało go w mojej daczy, a ja zawsze byłem zainteresowany rezultatem.

Własnymi rękami

Zapas improwizowanych środków

W ostatnich latach hobby ogrodowe rozwinęło modne hobby - zbiorniki wodne. Nie minęło mnie, a ponieważ robię to od dłuższego czasu i zdobyłem duże doświadczenie, postanowiłem podzielić się nim z czytelnikami, aby nie popełniali błędów przy budowie swoich "rzek i jezior".

1 2 3 4 5 6 ... 16